BRUTE gg logo
Nápověda
Není zde odpověď na tvoji otázku? Zeptej se přímo na
Discord

  Co je brute.cz ?

  Brute.cz je komunitní věrnostní klub esportového týmu BRUTE. Odměňujeme komunitu za to, že nám pomáhá tvořit naší organizaci. Zapojit se může úplně každý.

  Jak získám BRUTE coiny?

  BRUTE coiny lze získávat pouze plněním Questů. Nelze je měnit za žádné jiné měny (ani fyzické, ani krypto).

  Chci si založit účet, co mám udělat?

  Nenech se odradit počtem bodů v návodu níže, vytváření krypto peněženky může působit složitě, ale vůbec není! Navíc - stačí to projít jen jednou a máš vystaráno 😊

  1) V pravém horním rohu stránky klikni na "NAINSTALUJTE METAMASK".

  2) To tě přesměruje na web metamask.io, kde klikneš na tlačítko "Download for - tvůj prohlížeč"


  3) Přidej (a povol) si rozšíření do prohlížeče.


  4) Po chvilce se ti načte stránka v prohlížeči, klikni na "Get Started".


  5) Vyber možnost "Create a Wallet" a na další obrazovce potvrď "I Agree".


  6) Nyní je čas na vytvoření tvého bezpečného hesla. Jak na bezpečná hesla zjistíš třeba ZDE.


  7) Zobraz si a ulož si na bezpečném místě bezpečnostní fráze (v přesném pořadí), které budeš potřebovat v případě, že zapomeneš heslo. Jinak přijdeš o celou tvou krypto peněženku 😣 Doporučujeme napsat si je třeba do fyzického deníku.


  8) Zopakuj bezpečnostní fráze v pořadí, v jakém jsi je měl na předchozí stránce.

  9) Běž zpět na brute.cz a v pravém horním rohu budeš mít možnost "PROPOJTE METAMASK"
   
  10) Stránka se tě optá na povolení přidání networku, povol stiskem "Approve"

  11) Znovu jen potvrzujeme stiskem "Switch network" (aby ti fungovaly BRUTE coiny, které vedeme pod Polygon Mainnet Network).

  12) Už tam skoro jsme! Už stačí jen kliknout "Connect", který povoluje, že stránka brute.cz může komunikovat s tvou novou METAMASK krypto peněženkou.


  13) Hotovo, ani to moc nebolelo! Na místě, kde jsi původně měl tlačítko "nainstalujte metamask" by se ti mělo objevit totéž, co na následujícím obrázku. Pokud ano, gratulujeme, celý proces je hotový a můžeš začít plnit questy! Pokud ne, napiš nám na discord nebo na mail [email protected]


  Adresa BRUTE Tokenu

  BRUTE token je standartní ERC-20 na Polygon adrese 0xa86271E3d5048810a3B277968d6103738AcEeC5B. Pro zobrazení v MetaMask klikněte na tlačítko peněženky v horním pravém rohu a vyberte v menu "Zobrazit BRUTE token v MetaMask".  Quest jsem přijal a splnil, co teď? 


  Tvůj výstup stačí nahrát na náš Reddit s příslušným flairem, my ti quest v systému schválíme a připíšeme BRUTE coiny na tvůj MetaMask. Pozor ale, pokud uznáme, že tvůj výstup není hoden odměny (troll, spam, apod.), vyhrazujeme si právo na zamítnutí questu a nepřidělení BRUTE coinů.

  Mám nahráno na Redditu, ale coiny nikde...?


  Neboj se ničeho, každý quest kontrolujeme a schvalujeme manuálně, je tedy možné, že odměnu získáš až po několika hodinách. Pokud by se nedělo nic delší dobu, neboj se ozvat na našem Discordu.
  Všeobecné obchodní podmínkyZásady zpracování osobních údajů